İnsanlar yanlış tarım faaliyetleri, düzensiz hayat tarzı, sağlıksız beslenme alışkanlıkları, sigara / alkol tüketimi, çevresel faktörler gibi olumsuz nedenlerden dolayı sağlıklı yaşam tarzına yönelmektedir.

Tüketicisi için çağdaş yaşamında sağlıklı, zinde ve mutlu hissetmesi hedefiyle spor yapmasının, sağlıklı beslenmesinin ve besin takviyeleri kullanmasının önemini “Sağlıklı Yaşam Takviyeniz’’ vaadiyle vurgulayan Dinamis; ürünlerini formüle ederken ham maddesinin doğal kaynaklı olmasına ve maksimum etki sağlamasına dikkat eder.

Tüm bu nedenler ile ham madde seçiminde yüksek kalite bitkisel, vitamin ve mineralleri tercih eden Dinamis; GMP prensipleri ile üretim yapan tesislerde üretilerek, ürünlerini bitmiş ürün analizlerine tabi tutar ve kalite testlerinden geçmesi ile güvence altına alır.

Ürünlerinin tazeliğini korumak amacıyla seri halinde üretilen besin takviyelerimiz, stok ve teşhir sürecinde maruz kalabileceği ısı, ışık ve nem gibi olumsuz etkilere karşı korumacı, doğa dostu amber renkli cam şişelerde paketlenmiştir.

BEK SAĞLIK

Türk Eczacılık Sektörüne kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunan BEK SAĞLIK; 2011 yılında BEK (Bursa Eczacılar Kooperatifi) tarafından kurulmuştur.

Bugün, Türkiye'nin en büyük 500 şirketi sıralamasında yer alarak, Türkiye'nin en güçlü eczacı örgütü olma başarısını göstermiş BEK güvencesiyle, 100'ü aşkın ürünü DinamisLifechek, ve Sente markalarıyla sunan BEK Sağlık; eczacı kuruluşu olma gücü ile son tüketicisiyle buluşmaktadır.

Eczacı mısınız?

Eğer eczacıysanız Dinamis ürünlerini Farmanyum.com'dan satın alabilirsiniz.

Farmanyum